News Portal

 • झापाको सीमामा फेरि नेपाली प्रहरीमाथि भारतीयको आक्रमण

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ५११ पटक

  झापा। भारतीय नागरिकहरुले झापाको सीमामा नेपाली सुरक्षाकर्मी माथि गर्ने आक्रमण अझै रोकिएको छैन । भारतीयहरु नेपाल प्रवेश गर्न खोजेपछि नेपाली सशस्त्र प्रहरीले रोक्न खोज्दा उनीहरुले आक्रमण गर्ने गरेका हुन् । भारतीय नागरिकले आज शुक्रबार पनि नेपाली सशस्त्र प्रहरीमाथि आक्रमण गरेका छन् ।

  उनीहरुको आक्रमणबाट नेपाल सशस्त्र प्रहरीका हवल्दार शंकर चौधरी घाइते भएका छन् । झापामा कोरोनाभाइरसको हटस्पट बनेको कचनकवल गाउँपालिकामा रहेको १२२ नम्बर पिलर नजिकै यो घटना भएको हो । त्यहाँ पाँच जना सशस्त्र प्रहरी सीमा सुरक्षाका लागि खटिएका थिए ।

  शुक्रबार विहान त्यही ठाउँमा भारतीय नागरिक आएर नेपाली सशस्त्र प्रहरीमाथि आक्रमण गरेका हुन् । पहिले केही भारतीय आएको र सशस्त्र प्रहरीले उनीहरुलाई नेपाल नआउनु भनेपछि कम्तिमा पनि ६० जना भारतीय आएर नेपाली सशस्त्रमाथि आक्रमण गर्न थालेको बताइएको छ । यो घटना भएपछि नेपाली नागरिक पनि सीमामा भेला भएपछि भारतीय भागेका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)