News Portal

 • असइद्वारा आफैँलाई गोली हानी आत्महत्या

  नयाँ पत्रिका
  ७२९ पटक

  काठमाडौं। महानगरीय प्रहरी वृत्त स्वयम्भूमा कार्यरत (प्रहरी सहायक निरीक्षक) असइ विष्णु कार्कीले आफैँलाई गोली हानेर आत्महत्या गरेका छन् । दोलखा स्थायी घर भएका उनले आइतबार बिहान डिउटीमै रहेको बेला आफुले आफैँलाई गोली हानी आत्महत्या गरेकाे प्रहरीले जनाएको छ ।

  महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौंका प्रमुख एसएसपी श्याम ज्ञवालीका अनुसार घटनाबारे अनुसन्धान भइरहेको छ । एसएसपी ज्ञवालीले भने, ‘प्रारम्भिक अनुसन्धानबाट उनले आफैलाई गोली हानेर आत्महत्या गरेको खुल्न आएको छ ।’

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)