News Portal

 • ब्राउन सुगरसहित दुई जना पक्राउ

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ३३२ पटक

  झापा। झापाको बिर्तामोडमा लागु औषध ब्राउन सुगरसहित २ जना युवक पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेमा बिर्तामोड नगरपालिका -४ बस्ने २८ वर्षीय पवन चौधरी र सोही ठाउँका २८ वर्षीय महेश गुरुङ रहेको प्रहरी कार्यालय झापाले जनाएको छ ।

  प्रहरीका अनुसार बिर्तामोड- ५ स्थित कृष्ण चित्र हल छेउमा प्रहरी कार्यालय झापा र इलाका प्रहरी कार्यालय अनारमनिबाट खटिएको प्रहरी टोलीले चेकजाँचको क्रममा उनीहरूको साथबाट प्लास्टिकमा बेरिएको ४ ग्राम ब्राउन सुगर बरामद गरेको हो । पक्राउ परेका दुवै जनालाई इलाका प्रहरी कार्यालय अनारमनिमा राखिएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)