News Portal

 • अर्धनग्न अवस्थामा भेटियो बुद्धशान्तिमा महिलाको शव

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ३५२ पटक

  झापा, असार १३ । झापाको बुद्धशान्ति गाउँपालिकामा अर्धनग्न अवस्थामा एक महिलाको शव फेला परेको छ । बुद्धशान्ति ४ स्थित बर्ने छेउको राजमार्गबाट करिब ३०० मिटर पूर्व चिया बगानको बिचमा एक महिलाको वेवारिसे शव भेटिएको हो ।

  स्थानीय केटाकेटीले सो देखेपछि अभिभावकलाई खबर गरेर प्रहरी बोलाइएको बताइएको छ ।

  शवको प्रकृति हेर्दा हत्या नै भएको अनुमान गरिएको इलाका प्रहरी कार्यालय बुधबारेले जनाएको छ । प्रहरीका अनुसार मुख बन्ध गरिएको अवस्थामा लाश भेटिएको र वरिपरी केही माद्यक पर्दाथ, चाउचाउ र छाता समेत रहेको छ । हालसम्म सो लाशको पहिचान हुन सकेको छैन ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)