News Portal

 • कर्णालीमा थपिए २७ जना कोरोना संक्रमित

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ४७४ पटक

  सुर्खेत, असार३ ० । कर्णाली प्रदेशमा पछिल्लो २४ घण्टामा २७ जना कोरोना भाइरस (कोभिड-१९)का संक्रमित थपिएका छन्

  सुर्खेतस्थित प्रदेश अस्पताल, पशुपन्छी रोग अन्वेषण प्रयोगशाला, जुम्लाको कर्णाली स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान र दैलेख अस्पतालको प्रयोगशालामा गरिएको परीक्षणबाट मंगलबार थप २७ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको हो ।

  थपिएका संक्रमितमध्ये सुर्खेका १४ जना, दैलेखका ६ जना, जुम्लामा ५ जना, जाजरकोट र काठमाडौंका एक/एक जना रहेको सामाजिक विकास मन्त्रालयको स्वास्थ्य सेवा महाशाखा प्रमुख डा. लक्ष्मीनारायण तिवारीले जानकारी दिए । यससँगै कर्णाली प्रदेशमा कोरोना संक्रमितको संख्या १६९० पुगेको छ ।

  यस्तै, कर्णालीमा मंगलबार थप ७ जना कोरोना संक्रमित डिस्चार्ज भएका छन् । यससँगै प्रदेशमा डिस्चार्ज हुनेको संख्या १४६२ पुगेको छ । अब कर्णालीमा सक्रिय संक्रमित २२२ जना रहेका छन् । जसमध्ये १९१ जना आइसोलेसनमा छन् भने बाँकीलाई आइसोलेसनमा लैजाने तयारी गरिएको छ । कर्णालीमा हालसम्म ६ जनाको मृत्यु भएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)