News Portal

 • नेकपा स्थायी कमिटी बैठक आज

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ३२३ पटक

  काठमाडौं, साउन ६ । सत्तारुढ नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) को पटक-पटक स्थगित हुँदै आएको स्थायी कमिटी बैठक आज बोलाइएको छ। पछिल्लोपटक ४ साउनमा बोलाइएको बैठक आज बिहान ११ बजे बस्‍ने गरी स्थगित गरिएको विज्ञप्ति निकालेर नेकपाले जनाएको थियो।

  अध्यक्षसमेत रहेका प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली र अर्का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहालबीचको विवादका कारण १७ असारयता नेकपा स्थायी कमिटी बैठक बस्न सकेको छैन। अध्यक्ष दाहाल र वरिष्‍ठ नेता माधवकुमार नेपाल पक्षधरले ओलीलाई दुवै पदबाट राजीनामा गर्न दबाब दिएपछि दुई अध्यक्षबीच दूरी बढेको थियो।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)