News Portal

 • वीरगञ्जमा आरडिटी पोजेटिभ देखिएका वृद्धको मृत्यु

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ५४१ पटक

  वीरगञ्‍ज, साउन ११ । वीरगञ्‍जस्थित नारायणी अस्पताल अन्तर्गतको गण्डक कोभिड अस्पतालमा उपचाररत एक जना वृद्धको मृत्यु भएको छ । आरडिटी पोजेटिभ देखिएका वीरगञ्‍ज आदर्शनगरका ६५ वर्षीय ती वृद्धको आइतबार विहान मृत्यु भएको हो ।

  मधुमेह र मुटुरोगी उनलाई केही दिनदेखि स्वास्थ्यमा समस्या देखिएको थियो । उनलाई शनिबार नारायणी अस्पतालमा कोरोना परीक्षण गर्न लगिएको थियो । उनको पिसीआर परीक्षणको रिपोर्ट आइसकेको छैन ।

  नारायणीमा स्वाब दिएर उपचारका लागि शनिबार साँझ वीरगञ्‍ज हेल्थ केयर अस्पतालमा उपचारका लागि लगिएका उनलाई हेल्थ केयरमा आरडीटी परीक्षण गर्दा एन्टीबडी पोजेटिभ देखिएको थियो । त्यसपछि शनिबार राति नै गण्डक अस्पतालमा भर्ना गरिएको थियो ।

  गण्डक अस्पतालमा उपचारका क्रममा स्थिति गम्भिर भएपछि भेन्टिलेटरमा राखेर उपचार सुरु गरिएको उनमा उपचार गर्दागर्दै आइतबार विहान मृत्यु भएको गण्डक अस्पतालका संयोजक डा. उदयनारायण सिंहले जानकारी दिए । उनी वीरगञ्जको आदर्शनगरमा व्यवसाय गर्दै आएका थिए । कोरोना रोगको संक्रमण बढ्न थालेपछि शनिबारदेखि वीरगञ्जमा निषेधाज्ञा लागु गरिएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)