News Portal

 • ८२ जनाकाे पीसीआर परीक्षण नेगेटिभ

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ४८३ पटक

  झापा, साउन १२ । झापाको मेचीनगरमा साउन ७ र ८ गते संकलित ८२ वटा पीसीआर परीक्षणको नतिजा नेगेटिभ आएको छ । कोशी प्रादेशिक जनस्वास्थ्य प्रयोगशाला विराटनगरबाट आज प्राप्त नतिजामा सबैको पीसीआर परीक्षण नेगेटिभ आएको सामाजिक विकास समिति मेचीनगर संयोजक नबिन बरालले बताए ।

  भन्सार कर्मचारी, क्वारेन्टाइन, होल्डिङ क्षेत्र आसपासबाट संकलित स्वाब परीक्षणको नतिजामा कसैमा पनि कोरोना संक्रमण नभएको पुष्टि भएको छ । पछिल्लो समयमा ठुलो संख्यामा सुरक्षाकर्मीमा कोरोना संक्रमण भएपछि समुदायमा कोरोना फैलिएको चर्चा भईरहँदा आज ८२ वटा पीसीआर परीक्षणको नतिजा नेगेटिभ आउनु सुखद पक्ष रहेको समिति संयोजक बरालले जानकारी दिए ।

  मेचीनगरले हिजोमात्र समुदायस्तरबाट ११७ जनाको स्वाब संकलन गरि परीक्षणको लागि पठाएको छ । मेचीनगरमा बिभिन्न स्थानमा समुदाय केन्द्रित परीक्षणलाई तीब्रता दिइएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)