News Portal

 • झापामा लागूऔषधसहित दुई जना पक्राउ

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ५६१ पटक

  झापा, साउन १५ । झापा भद्रपुर नगरपालिका–४ मन्त्रीचोकबाट लागूऔषधसहित दुई जना पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेहरुमा झापा भद्रपुर नगरपालिका–३ धिमालधुरा बस्ने २६ वर्षीय अजय थापा मगर र सोही मोटरसाइकलमा पछाडी सवार २२ वर्षीय रोशन माझी रहेका छन् ।
  लागूऔषध नियन्त्रण ब्युरो काँकरभिट्टाबाट खटिएको प्रहरी टोलीले बुधबार दिउँसो १ः०० बजे प्रतिबन्धित लागूऔषधसहित दुई जनालाई पक्राउ गरेको हो ।

  प्रहरीका अनुसार मोटरसाइकलमा सवार व्यक्तिको झोला खानतलासी गर्दा NITROSUN- 10 लेखिएको कागजको ४ बट्टाभित्र रहेको ५ वटा पत्ताका दरले हरेक एक पत्तामा रहेको २० वटा चक्की (ट्याब्लेट ) गरी ४०० वटा चक्की र CODEINE ESKUF 100 ML लेखिएको ५० बोतल लागूऔषध बरामद गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय झापाका सूचना अधिकारी प्रहरी नायब उपरीक्षक राकेश थापाले जानकारी दिएका छन् ।

  जिल्ला प्रहरी कार्यालय झापाले यस घटनामा थप अनुसन्धान भइरहेको जनाएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)