News Portal

 • मेचीनगरमा थप ४ जनामा काेराेना संक्रमण पुष्टि, नगरमा संक्रमितको संख्या १०० पुग्यो

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ४९७ पटक

  झापा, साउन २८ । झापाको मेचीनगरमा आज थप ४ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टी भएको छ । मेचीनगर १० स्थीत आम्दा अस्पतालका २९ बर्षिय एक चिकित्सकलाई कोरोना पुष्टी भएको हो । त्यस्तै यस अघि संक्रमित देखिएका मेचीनगर – १० का १५ बर्षिय युवाका परिवारका सदस्य २ जनामा समेत कोरोना संक्रमण पुष्टी भएको मेचीनगर नगरपालिकाले जनाएको छ । परिवारका सदस्य दुई २५ बर्षिय महिला र अर्का १३ बर्षिय बालक रहेका छन ।

  समुदायस्तरमा गरिएको पिसिआर परिक्षणको आज आएको नतिजा अनुसार मेचीनगर ७ का २८ बर्षिय एक पुरुषमा पनि कोरोना संक्रमण देखिएको छ । उनी फुटबल खेलाडी रहेको बुझिएको छ । आज कोरोना संक्रमण पुष्टी भएका सबैकाे गत साउन २४ गते शनिबार धुलाबारी माविमा स्वाब संकलन गरिएको थियो ।

  मेचीनगरमा ४ जना सहित नगरमा कोरोना संक्रमितको संख्या १०० पुगेको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)