News Portal

 • पर्सामा थप ४७ जनामा कोरोना पुष्टि

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ३०९ पटक

  वीरगन्ज, साउन ३२ । नेपालमा कोरोनाभाइरसबाट सबैभन्दा बढी प्रभावित पर्सा जिल्लामा थप कोरोनाभाइरस संक्रमित थपिएका छन् । शनिबार भएको परीक्षण र आइतबार विहान आएको रिपोर्टअनुसार पर्सा र बारामा ४७ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । संक्रमित हुनेमा १० जना महिला रहेका छन् ।

  नारायणी अस्पतालको पिसिआर प्रयोगशालामा गरिएको परीक्षणमा उनीहरुमा कोरोनाभाइरस संक्रमण पुष्टि भएको हो । यसमा वीरगन्जका मात्र २० जना रहेका छन् । त्यस्तै, बाराका ३ जना, नारायणी अस्पतालका ४ जना र पोखरियाका १२ जना रहेका छन् ।

  त्यस्तै, पर्सागढीका २ जना र अन्य ६ जनामा कोरोनाभाइरस संक्रमण पुष्टि भएको हो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)