News Portal

 • स्वास्थ्य मन्त्रालयले माग्यो डाक्टर र नर्स

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ७२३ पटक

  काठमाडौ, भदौ १६ । सरकारले कोरोना भाइरसको संक्रमण तथा नियन्त्रणका लागि आवश्यक पर्ने स्वयंसेवकको माग गरेको छ ।

  स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले मंगलबार एक सूचना प्रकाशित गर्दै कोरोना नियन्त्रणका लागि आवश्यक जनशक्ती माग गरेको हो । मन्त्रालयले चिकित्सक, नर्स, प्यारमेडिक्स र सेवानिवृत स्वास्थ्यकर्मीहरुको माग गरेको छ ।

  कोरोना रोगको उपचारका लागि अस्पताल तथा अन्य स्वास्थ्य संस्थाहरुको आइसोलेसन तथा क्वारेन्टाइनमा रहेका बिरामीहरुलाई स्वास्थ्य सेवा दिनका लागि स्वयंसेवकको रुपमा मागिएको हो । इच्छुकहरुले मन्त्रालयको वेवसाइट https://mohp.gov.np/home/ मा अनलाइन फाराम भरेर तीन दिनभित्र आवेदन दिन सकिनेछ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)