News Portal

 • भ्रष्टाचार आरोपित प्रशासकीय अधिकृत सहित तीनजना विप्लव नेकपाकाे जनअदालतमा,तारेखमा छाडियाे।

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ५९५ पटक

  अछाम ,१६ असाेज।नेत्र विक्रम चन्द”विप्लव ” नेतृत्वको नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी द्वारा गठित जनअदालतले अछामको ढकारी गाउँपालिकाका प्रशासकीय अधिकृत टेक बहादुर वली,वडा अध्यक्ष नहकुल साउद र लेखा अधिकृत नरेन्द्र भट्टलाई जनअदालतमा हाजिर गराई तारेखमा छाडेको छ ।                                               
  कोरोना महामारीमा गाउँपालिकाको १ करोड ६० लाख अनियमितता गरेको आरोप लागेका वलीलाई विद्रोही नेकपा द्वारा गठित जनअदालतमा उपस्थिति गराएर जनताको विचमा अनियमितता बारे सोधपुछ गरिएको र तारेखमा छोडिएको नेकपा निकट स्रोतले बताएको छ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)