News Portal

 • यस बर्षको साहित्यतर्फको नोबेल पुरस्कार अमेरिकी कवयित्री लोउइज ग्लुकलाई

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ७७३ पटक

  काठमाडौँ,२२ असाेज । सन् २०२० को नोबेल पुरस्कारको घोषणा शुरु भएसँगै आज चौथो दिन साहित्यतर्फको नोबेल पुरस्कार घोषणा गरिएको छ । यस बर्षको साहित्यतर्फको नोबेल पुरस्कार अमेरिकी कवयित्री लोउइज ग्लुकलाई दिइएको छ ।

  कारोलिन्स्का इन्स्टिच्यूट स्टकहोमको प्यानलले अमेरिकी कवयित्री लोउइज ग्लुकलाई यस बर्षको साहित्यतर्फको नोबेल पुरस्कार दिने घोषणा गरेको थियाे । ७७ बर्षिय अमेरिकी कवयित्री ग्लुक अमेरिकाको मसाचुसेट्सस्थित याले विश्वविद्यालयको अंग्रेजी प्रोफेशर समेत हुन्।

   

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)