News Portal

 • दाङकाे तुलसीपुर उपमहानगरपालिका १३ का वडाध्यक्ष न्यौपानेको निधन

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ४७० पटक

  दाङ,२४ असाेज। केही दिनदेखी सामान्य बिरामी रहेका दाङकाे तुलसीपुर उपमहानगरपालिका १३ का वडाध्यक्ष डम्बरबहादुर न्यौपानेको शुक्रबार निधन भएको छ । ६५ वर्षीय न्यौपानेको शुक्रबार घरबाट राप्ती प्रादेशिक अस्पताल तुलसीपुर लाँदै गर्दा बाटोमै मृत्यु भएको उनकाे परिवारले जनाएकाे छ ।

  खोकी लागेपछि सामान्य औषधि गरेर घरमै बसिरहेका न्यौपानेलाई शुक्रबार बिहान चापेपछि गाडीमा राखेर तुलसीपुर ल्याउने क्रममा बाटोमै मृत्यु भएको हो । उनी स्थानीय तह निर्वाचनमा कांग्रेसबाट निर्वाचित भएका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)