News Portal

 • कर्मचारीमा काेराेना देखिएपछि मन्थली नगरपालिका बन्द

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ५९४ पटक

  मन्थली,२८ असाेज। रामेछापकाे मन्थली नगरपालिकामा कार्यरत केहि  कर्मचारीहरूमा काेराेना संक्रमण पुष्टि भएपछि ५ दिनका लागि नगरपालिकाले अत्यावश्यक बाहेकका  सबै सेवा बन्द गरेकाे छ ।

  कोरोना संक्रमणको उच्च जोखिममा परेको मन्थली नगरपालिकाले हिजाे एक सुचना जारी गर्दै  कार्तिक २ गतेसम्म मन्थली नगरपालिकाको कार्यालयबाट प्रवाह हुने अत्यावश्यक बाहेकका सबै सेवा बन्द गर्ने निर्णय गरेको हाे ।

  मन्थली नगरपालिकाका नगरप्रमुख रमेश कुमार बस्नेतद्वारा  जारी सूचनामा भनिएको छ,मन्थली नगरपालिकाका केही कर्मचारीहरुमा कोरोना  काेभिड १९ पाेजेटिभ देखिएकाले यस नगरपालिका अन्तर्गतकाे ८ न. वडा कार्यालयबाट प्रवाह हुने स्वास्थ्य, विपद र फोहोरव्यवस्थापन जस्ता अत्यावश्यक बाहेकका सबै सेवा असोज २८ गतेबाट कार्तिक २ गतेसम्म बन्द गरिएको व्यहाेरा  जानकारी गरिन्छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)