News Portal

 • कर्मचारीमा काेराेना संक्रमण देखिएपछी पाेखरा महानगरपालिका अनिश्चितकालीन बन्द

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ९८३ पटक

  कास्की,२९ असाेज। कर्मचारीमा काेराेना भाइरसकाे संक्रमण  देखिएपछी पाेखरा महानगरपालिकाले अत्यावश्यक बाहेकका सबै सेवा स्थगित  गरेको छ । नगर प्रमुख मान बहादुर जि.सी ले आज बिहीवार एक सुचना जारी गर्दै महानगरपालिकामा  कार्यरत केही कर्मचारीहरूमा कोरोना संक्रमण देखिएको भन्दै  अत्यावश्यक बाहेकका सेवा बन्द गरिएकाे जानकारी गराएका छन्। ।

  सूचना अनुसार महानगरका केही कर्मचारीमा काेेराेना संक्रमण देखिएको र स्वास्थ्य मापदण्ड अनुसार  अन्यकाे कन्ट्याक्ट् ट्रेसिङ गर्नुपर्ने भएकाेले अत्यावश्यक बाहेकका सम्पुर्ण  सेवा अर्काे सूचना जारी नभएसम्मका लागी स्थगित गरिएकाे हाे।
  महानगरपालिकाका  वडा कार्यालयहरू तथा विषयगत महाशाखाहरूबाट प्रदान गरिने सेवा भने  सुचारू रहने  जानकारी गराइएकाे छ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)