News Portal

 • रेडक्रसका पूर्व अध्यक्ष शर्माको निधन

  रासस
  ६०४ पटक

  काठमाडौं, २ मंसिर । अग्रज समाजसेवी, नेपाल रेडक्रस सोसाइटीका संस्थापक सदस्य तथा पूर्व अध्यक्ष रमेशकुमार शर्माको आज निधन भएको छ ।

  कोभिडलाई जितेर पनि निमोनिया र अन्य स्वास्थ्य समस्याका कारण आज बिहान उनको ग्राण्डी अस्पतालमा निधन भएको हो । ९३ वर्षीय शर्माको मृत्युले सामाजिक सेवा क्षेत्रले एक अगुवा गुमाएको छ । उनले स्पेनका राजाबाट समाजसेवा सम्मान प्राप्त गरेका थिए ।

  आजै उनको पशुपति आर्यघाटमा अन्तिम संस्कार गरिएको छ । सोसाइटीको तर्फबाट अध्यक्ष डा.नेत्रप्रसाद तिम्सिना र महामन्त्री पीताम्बर अर्यालले स्व.शर्माको पार्थिव शरीरमा रेडक्रसको झण्डा र पुष्पगुच्छा अर्पण गरेका थिए । उनका तीन छोरा र दुई छोरीहरु छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)