News Portal

 • झापामा थप ३० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि, चारको मृत्यु

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ४६९ पटक

  झापा, ३ मंसिर । झापामा पछिल्लो २४ घण्टाभित्र थप ३० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । संक्रमितमध्ये ९ महिला र २१ जना पुरुष रहेका छन् ।

  स्वास्थ्य कार्यालय झापाका अनुसार संक्रमित हुनेमा भद्रपुर नगरपालिकामा १ महिला र ८ पुरुष, बिर्तामोडमा २ महिला र ६ पुरुष, दमकमा ३ महिला र २ पुरुषमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । यस्तै, अर्जुनधारामा २ महिला, गौरादहमा १ महिला र १ पुरुष, कमलमा २ जना पुरुष, शिवसताक्षी र झापा गाउँपालिकामा १-१ जना पुरुषमा संक्रमण भएको स्वास्थ्य कार्यालयले जनाएको छ ।

  पछिल्लो २४ घण्टामा झापामा कोरोना संक्रमणबाट चार जना पुरुषको मृत्यु भएको छ । मृत्यु हुनेमा दमकका ८२ वर्षिय पुरुष , अर्जुनधाराका ७३ वर्षिय पुरुष , बुद्धशान्तिका ६७ वर्षिय पुरुष र कमलका २८ वर्षिय पुरुष रहेका छन् । योसँगै झापामा हालसम्म कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या ८८ पुगेको जनाइएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)