News Portal

 • मेचीनगरका एक कोरोना संक्रमित पुरुषको मृत्यु

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ४३९ पटक

  झापा, ७ मंसिर । कोरोना संक्रमणका कारण झापा मेचीनगरका एक पुरुषको मृत्यु भएको छ । आइतबार विहान एक बजे धरानस्थित वीपी कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा मेचीनगर बाहुनडाँगी- ४ का ४५ वर्षीय पुरुषको मृत्यु भएको हो ।

  अन्य रोगबारे प्रष्ट जानकारी नआएको जनाउदै प्रतिष्ठानले विरामी पुरुषमा मंसिर १ गते कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको उल्लेख गरेको छ । त्यसपछि विरामीको स्वास्थ्य अवस्थामा समस्या भएपछि थप उपचारका क्रममा उनलाई मंसिर ३ गते प्रतिष्ठानको कोभिड १९ अस्पतालमा भर्ना गरिएको थियो ।

  कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको एक सातापछि मृत्यु भएका विरामीको शव ब्यवस्थापन कार्य भइरहेको प्रतिष्ठानले जनाएको छ । यससंगै प्रतिष्ठानमा उपचारका क्रममा १ सय ९ जना कोरोना संक्रमितको मृत्यु भइसकेको छ । मृत्तकको शवको व्यवस्थापन नियमानुसार भइरहेको अस्पतालको भनाइ छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)