News Portal

 • क्रिकेटर सन्दिप लामिछानेलाई काेराेना संक्रमण पुष्टि

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ३७२ पटक

  काठमाडौं ,१३ मंसिर । नेपाली पुरुष राष्ट्रिय क्रिकेट टोलीका लेग स्पिनर सन्दीप लामिछानेलाई कोरोनाभाइरस (कोभिड–१९) संक्रमण पुष्टि भएको छ ।                         सन्दिपले आज शनिबार बिहान सामाजिक सञ्जाल फेसबुक मार्फत आफुलाई काेराेना संक्रमण पुष्टि भएको जानकारी दिएका छन्।                                                                                                                           गत बुधबारदेखि आफुमा काेराेनाकाे लक्षण देखिएकाे र हाल उनी हाेम आइसाेलेसनमा बसेकाे समेत जानकारी दिएका छन्।                                                            आफू छिट्टै मैदान फर्कने बताउँदै आफुलाई सबैको प्रार्थनाकाे खाँचो रहेको समेत बताएका छन्,।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)