News Portal

 • ओली सरकारको विकल्प छैन् : मन्त्री अर्याल

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ५२६ पटक

  स्याङ्जा, १४ मंसिर । भूमि व्यवस्था, सहकारी तथा गरिबी निवारण मन्त्री पद्मा अर्यालले सरकारको भविष्य के हुन्छ भनेर प्रश्न उठे पनि ओली सरकारको विकल्प नरहेको बताएकी छिन् ।

  आइतबार वालिङ– १२ को छाप कौलाशे लिफ्टिङ खानेपानी उप–योजनाको शिलान्यास गर्दै मन्त्री अर्यालले केपी ओली सरकारको विकल्प नभएको बताएकी हुन् । पार्टीभित्र विवाद चलिरहे पनि वर्तमान सरकारले निरन्तरता पाउनेमा द्विविधा नरहेको उनको भनाइ थियो ।

  कम्युनिस्ट पार्टी गतिशील पार्टी भएकाले छलफल र विवाद स्वाभाविक हुने भन्दै उनले वर्तमान सरकार ५ वर्षसम्म निरन्तर रहनेमा ढुक्क रहन आग्रह गरिन् । सरकार देशलाई परिर्वतन गर्ने दिशामा अगाडि बढेको उनको दाबी छ । तातोपानीले घर नजल्ने भन्दै मन्त्री अर्यालले पार्टीभित्र बहस र छलफल चल्दैमा पार्टी नफुट्ने बताइन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)