News Portal

 • पछिल्लाे २४ घण्टामा नेपालमा थप १०१४ जनामा कोरोना पुष्टि,२० जनाकाे मृत्यु

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ३३९ पटक

  काठमाडाै, २२ मंसिर। पछिल्लाे २४ घण्टामा  नेपालमा थप  १ हजार १४  जनामा  कोरोना भाइरस (कोभिड-१९) संक्रमण पुष्टि भएकाे छ भने २० जनाकाे मृत्यु भएकाे छ। याे सँगै नेपालमा कुल संक्रमितकाे संख्या २ लाख ४१ हजार ९९५ पुगेको छ भने मृतककाे संख्या  १६ सय १४  पुगेकाे  स्वास्थ्य मन्त्रालयका प्रवक्ता डा. जागेश्वर गौतमले जानकारी दिए।

  त्यस्तै आज  १६ सय २८  जनाले कोरोना जितेर डिस्चार्ज भएको र याे सँगै काेराेना जित्नेहरूकाे कुल संख्या २ लाख २७ हजार ४३३  पुगेको छ । मन्त्रालयका अनुसार निको हुनेको दर ९४ प्रतिशत हो।  सक्रिय संक्रमितकाे संख्या देशभर १२ हजार ९४८  रहेकाे  छ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)