News Portal

 • झापामा मङ्गलवार १२ जनामा कोरोना संक्रमण

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ६४० पटक

  झापा, ३० मंसिर । झापामा आज १२ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य कार्यालय झापाका अनुसार मङ्गलवार जिल्लाका ८ वटा पालिकामा ७ महिला र ५ जना पुरुषसहित १२ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो ।

  बिर्तामोड नगरपालिकामा १ जना महिला, मेचीनगर नगरपालिकामा १ महिलासहित २ जना, गौरादह नगरपालिकामा १ जना महिला, भद्रपुर नगरपालिकामा १ महिलासहित २ जना संक्रमित रहेको स्वास्थ्य कार्यालय झापाका फोकल पर्सन जीवन चौलागाईले बताए ।

  यसैगरी, कनकाई नगरपालिकामा १ जना पुरुष, बुद्वशान्ति गाउँपालिकामा २ जना महिला, शिवसताक्षी नगरपालिकामा १ जना महिला र बाह्रदशी गाउँपालिकामा १ महिलासहित २ जना संक्रमित रहेको उनले जानकारी दिए । संक्रमित सबै जना स्थानीय हुन् । झापामा हालसम्म ३४ हजार ६५७ स्वाब संकलन गरिएका मध्ये ४ हजार ३५१ जना संक्रमित छन् । जिल्लामा हालसम्म १२३ जनाको मृत्यु भइसकेको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)