News Portal

 • झापामा राप्रपा संगठन बिस्तार अभियानमा

  रातोपोस्ट संवाददाता
  १०७४ पटक

  झापा, ४ माघ ।  राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी झापाले वडातहका कार्यसमिति गठन गर्ने कार्यलाई तीव्र बनाएको छ ।  झापा जिल्लाका सबै वडामा पार्टीको वडा समिति बनाउने लक्ष्य लिएको  बताएकाे छ । आज (शनिबार)  मेचीनगर  नगरपालिकामा १५  नम्बर वडामा राप्रपाले वडा कार्य समिति गठन गरेको छ ।

  राप्रपा मेचीनगरका  नगर अध्यक्ष सुशील आचार्य अनुसार १५ नम्बर वडामा सन्तराज कार्कीकाे अध्यक्षतामा २१ सदस्य वडा कार्यसमिति गठन भएकाे बताएका  छन  ।

  कार्यक्रममा राप्रपाका प्रजापति काेइराला, देबि दंगाल, सुशील आचार्य, बिजय दाहाल, नारायण राजबंशी, सबिना बजगाइ र दिपेश राईलगायत नेताहरुकाे सहभागी रहेका थिए । कार्यक्रममा विभिन्न पार्टी परित्याग गरि १७ जना राप्रपामा प्रबेश गरेका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)