News Portal

 • झापामा ब्राउनसुगरसहित तीनजना पक्राउ

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ४६३ पटक

  झापा,९ माघ । झापाका दुई छुट्टाछुट्टै स्थानबाट लागुऔषध ब्राउनसुगरसहित ३ जना पक्राउ परेका छन् ।

  ईलाका प्रहरी कार्यालय दमकबाट खटिएको प्रहरी टोलीले सिजुवा नगरपालिका–२ का २१ बर्षीय कनैया गनगाई र २० बर्षीय राजकुमार गनगाईलाई ३६ ग्राम नियन्त्रीत लागुऔषध ब्राउन सुगरसहित विहीबार साँझ ६ बजे दमक नगरपालिका–८ बाट पक्राउ गरेको हो ।

  यसैगरी लागुऔषध नियन्त्रण ब्युरो काँकरभिट्टाबाट खटिएको प्रहरी टोलीले मोरङको उर्लावारी नगरपालिका–२ का ३१ बर्षीय सुजन परियारलाई १० एम्पुल लुपिजेसिक, १० एम्पुल फेनारागन र १० एम्पुल डाइजेपामसहित मेचीनगर नगरपालिका–६ बाट पक्राउ गरेको हो । लागुऔषधसहित पक्राउ परेका तिनै जनाको सम्बन्धमा थप अनुसन्धान भईरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)