News Portal

 • आज धुलाबारीमा प्रतिगमन बिरुद्धको बिरोध सभा हुदै

  रातोपोस्ट संवाददाता
  २८२ पटक

  झापा, माघ ७ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली नेतृत्वले गरेको संसद विघटनको विरोधमा चरणबद्ध आन्दोलनमा गरिरहेको प्रचण्ड-नेपाल पक्षले झापाको मेचीनगरमा प्रतिगमन बिरुद्धको बिरोध सभासहित र्यालि गर्ने भएको छ ।

  केपी शर्मा ओलीले असंवैधानिक ढंगले गरेको संसद विघटनको प्रतिगमन बिरुद्ध नेकपा प्रचण्ड- नेपाल पक्षले मेचीनगरको धुलाबारीमा आज ११ बजेदेखि हुने कार्यक्रमको सम्पुर्ण तयारी पुरा भएको झापा संघर्ष समितिका संयोजक तथा पार्टीका केन्द्रीय समिति सदस्य रविन कोइरालाले जानकारी दिए ।

  मेचीनगरस्थिति धुलाबारीको पासाङ लामु भवनमा हुने विरोध सभालाई नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) का स्थायी समिति सदस्य तथा पूर्व अर्थमन्त्री सुरेन्द्र पाण्डे, पार्टीका केन्द्रीय सदस्य राम कार्की र केन्द्रीय सदस्य रविन कोइरालाले सम्बोधन गर्ने भएका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)