News Portal

 • राप्रपा मेचीनगर ९ को अध्यक्षमा पोध्दार चयन

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ८६६ पटक

  मेचीनगर ९ पुष । राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी झापाले वडातहका कार्यसमिति गठन गर्ने कार्यलाई तीव्र बनाएको छ । राप्रपा मेचीनगर ९ को वडा समिति गठन भएको हाे । राप्रपा मेचीनगरका अध्यक्ष शुशील आचार्यका अनुसार शुक्रवार भएको वडा सम्मेलनले नया समिति गठन गरेको हो ।

  नव गठित समितिको अध्यक्षमा राजु कुमार पोध्दार अध्यक्ष चयन भएका छन भने, सचिव हरि चापागाँईसहित २१ सदस्यीय समिति गठन भएको छ । कार्यक्रममा राप्रपाका मेचीनगर अध्यक्ष शुशील आचार्यको प्रमुख आतिथ्यतामा सम्पन्न कार्यक्रममा अन्य अतिथिको रुपमा अस्मिता खरेल, सुनिता शर्मालगायतका राप्रपा मेचीनगरका कार्यकर्ताहरुको उपस्थिति रहेको थियो ।

  सोही कार्यक्रममा विभिन्न पार्टी परित्याग गरि ११ जना राप्रपामा प्रवेश गरेको सभापति आचार्यले बताए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)