News Portal

 • चितवनमा गएर प्रधानमन्‍त्री ओलीले भने, “मेरो भनाइ नक्कल भयो”

  रातोपोस्ट संवाददाता
  २६४ पटक

  काठमाडौं, १७ माघ । प्रधानमन्‍त्री एव‌ं नेकपाका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले आफ्नो भनाइको नक्कल गरेर पुष्पकमल  दाहाल प्रचण्डले विराटनगरमा धारणा राखेको अरोप लगाएका छन् । नेकपा चितवनले आयोजना गरेको जनसभालाई सम्बोधन गर्दै प्रधानमन्‍त्री ओलीले हिजो विराटनगरमा बोलेको अभिब्यक्ति ‘अब मेरो जीवन देशका लागि’ भन्‍ने आफनो भनाइ भएको दावी गरेका हुन ।

  “विराटनगरमा एकजना नेताले बोलेको सुने, त्यो त मैले पोहोर परार साल भनेको थिएँ, जेलनेल भोगेको, धेरै दुःख पाएको छु, बल्ल बल्ल बाँचेर आएकाले फाऊमा पाएको यो जिन्दगी जनताका लागि केही गर्नुपर्छ, बाँकी मेरो जिन्दगी देशका लागि हो, जनताका लागि भनेको थिएँ’ ओलीले भने-“छ महिना तालिम दिएको तोताले जसरी बोल्छ नि– गोपीकृष्ण काऊ भनेर, त्यसैगरी बिराटनगरमा बोलेको सुनियो तर कताको गोपी ? कताका कृष्ण, कताको काऊ ? भनेर सोधे भने त्यसले कहो कहो मात्रै भन्छ, जे होस, मेरा कुरा बोल्न खोजेकोमा खुसी लागेको छ,” प्रधानमन्‍त्री ओलीले भने।

  ओलीले आफनो नेतृत्वको सरकार र पार्टी दुबैबाट धोका नपाउने भन्दै विश्वास व्यक्त गर्न जनतालाई आग्रह गरे। “यो नेतृत्वबाट तपाईहरूले धोका पाउनु हुन्‍न। तपाईहरूको अगुवाइ गर्दै देशको राष्ट्रियताको रक्षा र प्रयोगको लागि समर्पित भईसकेको छु” ओलीले भने- “देशको भुगोल र जमीनको रक्षा अहिलेको नेतृत्वले गर्नेछ। कतै पनि घुँडा टेकिदैन। नेपालको स्वाभिमानलाई माथी उठाईन्छ। जनताले अनुभुत गर्ने गरी काम गरिन्छ।” तीन बर्षे कार्यकालमा राष्ट्रियता, लोकतन्त्र, शिक्षा, स्वास्थ्य र पुर्वाधारलगायतको क्षेत्रमा धेरै काम गरेको बताउँदै प्रधानमन्‍त्री ओलीले निर्वाचनभन्दा अगाडि फेरी चितवन आउने प्रतिवद्धतासमेत व्यक्त गरे।

  प्रतिकृया दिनुहोस्