News Portal

 • नेपालमा १,४७८ जना संक्रमण पुष्टि, ६ जनाको मृत्यु

  रातोपोस्ट संवाददाता
  १२८ पटक

  काठमाडाैँ, ६ असाेज । पछिल्लो २४ घण्टामा १,४७८ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ ।पछिल्लो २४ घण्टामा १ हजार ६३० जना संक्रमणमुक्त भएका छन् । यस्तै पछिल्लो २४ घण्टामा कोरोना संक्रमणबाट ६ जनाको मृत्यु भएको छ ।

  स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार ११ हजार ७६ जनाको पीसीआर परीक्षण गर्दा १ हजार २५१ जना र २ हजार ८६३ एन्टिजेन परीक्षण गर्दा २ सय २७ गरी १ हजार ४७८ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण देखिएको हो । बुधबार थपिएसँगै नेपालमा कोरोना संक्रमितको कुल संख्या ७ लाख ८७ हजार ८२८ पुगेको छ । योसँगै नेपाल मृत्यु हुनेको संख्या ११ हजार ५९ पुगेको छ भने ७ लाख ५५ हजार ६३० जना कोरोना मुक्त भएका छन् ।

  मन्त्रालयका अनुसार हाल देशभर सक्रिय संक्रमितको संख्या २१ हजार १३९ जना रहेका छन् । जसमध्ये १९ हजार ८०५ जना होम आइसोलेसनमा रहेका छन् भने १ हजार ३३४ जना संस्थागत आइसोलेसनमा छन् । कोरोनाका बिरामीमध्ये ३३४ जना आईसीयू र १९९ जना भेन्टिलेटरमा उपचाररत् छन् । यस्तै २४३ जना क्वारेन्टाइनमा रहेका छन् ।मन्त्रालयका अनुसार सबैभन्दा बढी काठमाडौंमा ३५५ जनामा संक्रमण देखिएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्