News Portal

 • कनकाईका वडा अध्यक्षका उम्मेदवार मगर भन्छन् : नेतृत्व सक्षम युवाको हातमा हुनुपर्छ

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ३६९ पटक

  कनकाई, १८ बैशाख । झापाको कनकाई नगरपालिका वडा नम्बर- ८ काे अध्यक्ष पदमा नेकपा माओवादी केन्द्रका तर्फबाट युवा नेता तथा समाजसेवी गणेशबहादुर मगरले उम्मेदवारी दर्ता गराएका छन्,।

  आसन्न बैशाख ३० गते हुने निर्वाचनमा कनकाई नगरपालिका वडा नम्बर- ८ मा अध्यक्ष पदका लागि उम्मेदवारी दिएका मगर वाइसीएलका पुर्व प्रदेश सदस्य तथा जिल्ला उपाध्यक्ष हुन्, भने हाल पार्टीका जिल्ला सदस्य समेत रहेका छन् ।

  सामाजिक मनोभावना बोकेका तथा गरिब दुखिकाे सहारा बन्दै आएका युवा नेता मगरले जनताको सेवामा आफू विगतदेखि नै लागिरहेको र अझै संस्थागत भएर जनताको सेवा गर्न आफूले वडाको अध्यक्ष पदमा मनोनयन दर्ता गराएको जानकारी दिए । समृद्धिका नारा फलाकेर जनतालाई झुटो आश्वासन बाँड्नेहरुले गर्दा समग्र वडा विकासमा पछाडि परेको बताउँदै उनले अबको नेतृत्व युवाको हातमा हुनु पर्ने बताए । सबल अनि सक्षम नेतृत्वका लागि जनताले सचेत पुर्वक मतदान गर्नुपर्ने बताउँदै उनले वडा बासीलाई यस पटकको चुनावमा आफुलाई मौका दिन अनुरोध समेत गरेका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)