News Portal

 • मोबाईल चार्ज गर्दा करेन्ट लागेर मृत्यु

  रातोपोस्ट संवाददाता
  १६१ पटक

  उदयपुर, १७ साउन । मोबाइल फोन चार्ज गर्ने क्रममा करेन्ट लागेर उदयपुरमा एक जनाको मृत्यु भएको छ । दुधौली नगरपालिका- १४ सिन्धुली घर भई कटारी नगरपालिका ६ साथीको घरमा गएका १९ वर्षीय विपिन बिकको करेन्ट लागेर मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ।

  मंगलबार दिउँसो १ बजे मल्टिप्लकमा मोबाइलमा चार्ज लगाउने क्रममा उनलाई करेन्ट लागेको थियो । करेन्ट लागेर घाइते भएका बिकलाई उपचारको लागी कटारी अस्पताल लगिएको र उनको उपचारको क्रममा मृत्यु भएको इलाका प्रहरी कार्यालय कटारीले जनाएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)