News Portal

 • प्रेस क्लब मेचीनगरद्वारा दुई पत्रकार सम्मानित

  रातोपोस्ट संवाददाता
  १६४ पटक

  झापा, २१ साउन । झापाकाे मेचीनगरमा रहेकाे प्रेस क्लब मेचीनगरकाे पाँचौ वार्षिक अधिवेशन तथा साधारण सभाले दुई पत्रकारलाई सम्मानित गरेकाे छ । मेचीनगरकाे पाचौं वार्षिक अधिवेशन तथा साधारण सभाले अग्रज पत्रकार पुरस्कार ज्ञानेन्द्र निराैला र युवा पत्रकारीता पुरस्कार युवराज आचार्यलाई प्रदान गरेकाे छ । आज मेचीनगर स्थित काँकरभिट्टा खानेपानीको सभाहलमा सम्पन्न भएकाे कार्यक्रममा मेचीनगरका नगर प्रमुख गाेपाल चन्द्र बुढाथोकीकाे प्रमुख आतिथ्यमा रहेकाे थियाे । कार्यक्रममा मेचीनगर नगरका उपप्रमुख मिना उप्रेती, मेचीनगर- ६ का वडा अध्यक्ष ललित बहादुर तामाङ, अग्रज पत्रकार माेहनकाजी न्याैपाने, सन्ताेस आचार्य, जिएन शर्मा, पर्वत पाेर्तेल, अम्बिका भण्डारी, भुमिका लिम्बूकाे उपस्थित रहेकाे थियाे । साधारण सभाकाे सञ्चालन क्लबका सचिव जिआर धितालले गरेका थिए भने अध्यक्षता क्लबका अध्यक्ष लक्ष्मी उप्रेतीकाे रहेकाे थियोे ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)

  Facebook

  Copyright © 2016-2022 RatoPost | Powered By EasySoftnepal