News Portal

 • निहारिकालाई भेटेर कानूनमन्त्रीले गरे अनशन तोड्न आग्रह, डीएनए टेस्ट गराउने आश्वासन

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ९१ पटक

  काठमाडौं, ३० श्रावण । ११ दिनदेखि आमरण अनशनमा रहेकी निहारिका राजपूतलाई कानूनमन्त्री गोविन्द बन्दीले भेटेका छन् । आज महाराजगञ्जस्थित टिचिङ अस्पतालमा पुगेर उनले अनशन तोड्न आग्रह गरे ।

  मन्त्री बन्दीले निहारिकाका मागहरुमा सरकार संवेदनशील रहेको बताएका थिए । उनले बच्चा र आरोपीको डीएनए टेस्ट गराउनका निम्ति आवश्यक पहल गर्ने बताए । मन्त्री बन्दीले ८ गते जनकपुर उच्च अदालतमा हुने पेसीमा डीएनए टेस्टको आदेश हुने विश्वास दिलाउँदै अहिले अनशन तोड्न आग्रह गरेका थिए ।

  ‘डीएनए टेस्ट लगायतका माग पूरा गर्न सकिने आश्वासन दिनुभएको छ,’ भेटपछि निहारिकाले भनिन् । आफूले माग पूरा भइसकेपछि मात्रै अनशन तोड्ने जानकारी दिइन् । पहिले सरकारसँग गरेका सम्झौता कार्यान्वयन नभएको विषयमा उनले ध्यानाकर्षण गराएकी थिइन् ।म डीएनए टेस्ट गरेर रिपोर्ट नआएसम्म अनशन तोड्दिन,’ उनले भनिन्, ‘यही कुरा मन्त्रीज्यूलाई अवगत गराएको छु ।’

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)