News Portal

 • रौतहटका एक दर्जन नगरपालिकाका प्रमुख र उपप्रमुखबीच बोलचाल बन्द, कामकारवाही प्रभावित

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ६७६ पटक

  रौतहट : स्थानीय तहमा जनप्रतिनिधि चुनिएपछि जनताले आफ्ना काम अब सजिलै बन्छन् भनेर आश गरे। तर, जोसँग आशा गरिएको थियो, उनीहरु नै आपसी मनमुटावमा उत्रिएपछि अपेक्षा गर्ने ठाउँ नै कहा रह्यो र यस्तै अवस्था छ, रौतहटका स्थानीय तहमा।

  यहाँका धेरैजसो स्थानीय तहमा प्रमुख र उपप्रमुखबीच मनमुटाव छ।राजदेवी , कटहरिया, गुजरा, मौलापुर, गरुडा, फतुवा वियपुर, इशनाथ र देवाही गोनाही नगरपालिकाका साथै यमुनामाई गाउँपालिकाका प्रमुखउपप्रमुखबीच बोलचालै नभएको समाचार कान्तिपुर दैनिकमा छ। प्रमुख उपप्रमुखबीच बोलचालै नहुँदा कामकारबाही अघि बढेका छैनन्।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)