News Portal

 • भम्रण बर्ष २०२० पहिलाे दिन, मेचीनगरमा पकर्यटलाई टाका टोपीले भव्य स्वागत

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ३०० पटक

  झापा। पूर्वी नाका काँकरभिट्टाबाट नेपाल प्रवेश गर्ने पाँच जना विदेशी पाहुनालाई सम्मान गरेर भ्रमण बर्ष २०२० को उद्घाटन गरिएको छ ।

  नाकाबाट नेपाल प्रवेश गर्ने पहिलो पाहुनाहरु भारतीय नागरिक प्रिंयका मल्लिक, पिंकी मजुमदार, मामुनी मल्लिक, स्वेता खड्कालगायतलाई टाका टापी र रुद्राक्षको माला लगाएर कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि संघीय सांसद राम कार्की, प्रवेश सांसद श्रीप्रसाद मैनाली, गोपाल बुढाथोकी, मेचीनगर नगरपालिका प्रमुख विमल आचार्यलगायतले सम्मान गरेका थिए ।

  मेचीनगर पर्यटन समितिको आयोजनामा काँकडभिट्टामा गरिएको कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि कार्की, प्रदेश सांसद मैनाली र बुढाथोकीले नेपालका विभिन्न स्थान घुम्न आउने पर्यटकहरुलाई स्वागत सम्मान गरिने बताए । नाका क्षेत्रमा नेपाली झण्डाहरु राखेर सजाइएको छ ।

  कार्यक्रममा नेवारमा समुदायको लाखे नाँच, किराँत समुदाय, मेचे, सन्थाललगायत विभिन्न जातजातिका झाँकीसहितको सांस्कृतिक नृत्य प्रस्तुत भइरहेको छ । दिनभर काँकरभिट्टामा जातीय पहिचान, कला संस्कृति झल्कने सांस्कृति कार्यक्रम प्रस्तुत गरिने र नेपालका पर्यटकीय स्थलहरुको बारेमा दृश्यबोर्ड राखेर जानकारी गराइने मेचीनगरका मेयर विमल आचार्यले बताए ।

  पर्यटन विकास समितिकी संयोजक तथा नगरकी उपप्रमुख मिना उप्रेतीको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रमको सञ्चालन समितिकै प्रचार संयोजक अनन्तप्रकाश वस्तीले गरेका थिए ।

  पूर्वी नाकाबाट नेपाल आउने पर्यटकलाई मेचीनगरका पर्यटकीय स्थलको बारेमा जानकारी दिनका लागि काँकरभिट्टादेखि चारआलीसम्मका क्षेत्रमा होर्डिङ बोर्डहरु राखिएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)