News Portal

शिवसताक्षी नगरपालिकाद्वारा १७५ विद्यार्थीलाई न्यानो कपडा वितरण

रातोपोस्ट संवाददाता
७२९ पटक

 

 

 

 

 

 

 

 

झापा। झापाको शिवसताक्षी नगरपालिकामा नगरभित्र सञ्चालनमा रहेको चार सामुदायिक विद्यालयका १७५ विद्यार्थीलाई न्यानो कपडा वितरण गरेको छ । गरीव तथा जेहन्दार विद्यार्थीहरुलाई मध्यनजर गर्दै नगरपालिकाले जाडोमा सुइटर वितरण गरेको हाे ।

नगरपालिकाले नगर भित्र रहेकाे बालसेवा आधारभूत विद्यालयमा ५० थान, लालपानी माविमा ६० थान, दीपेन्द्र आधारभूत विद्यालयमा ३२ र बाल कल्याण आधारभूत विद्यालयमा ३५ थान गरी  जम्मा १७५ जना विद्यार्थीहरुलाई सुइटर वितरण गरेको नगरपालिका शिक्षा प्रमुख सुरेन्द्र  दाहालले बताए ।

शिवसताक्षी वडा नम्बर ७ को बालसेवा आधारभूत विद्यालयबाट विद्यार्थीहरुलाई न्यानो कपडा वितरण सुरु गरेको थियाै ।

नगरपालिकाले नगर भित्रका  १५ सय विद्यार्थीहरुलाई न्यानो कपडा वितरण गरिने उपसचिव दाहालले जानकारी दिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्