News Portal

 • प्रथम टि- टेन क्रिकेट लिग:आज तिन खेल हुँदै

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ७३५ पटक

  झापा ।झापाको काकडभिट्टास्थित तुर्केनि खेलमैदानमा जारी प्रथम टि-टेन क्रिकेट लिग अन्तर्गत आज तेस्रो दिन तिनवटा खेल हुँदैछन्।

  पहिलो खेलमा बिहान ९ बजे आदर्श क्रिकेट एकेडेमी झापा र वाेस्टन क्रिकेट एकेडेमी बिच प्रतिस्पर्धा हुँदैछ भने दाेस्राे खेल ९:४५ बजे लालिगुरास क्रिकेट एकेडेमी झापा र धुलाबारी क्रिकेट क्लबबिच प्रतिस्पर्धा हुँदैछ।त्यस्तै  तेस्रो  खेल होराइजन क्रिकेट एकेडेमी बिराटनगर र बाहुनडाँगि क्रिकेट एकेडेमी झापाबिच प्रतिस्पर्धा हुँदैछ ।

  हिजाे सम्पन्न प्रतियोगिताकाे पहिलो खेलमा आदर्श क्रिकेट एकेडेमीलाई पराजित गर्दै इस्टन बुलेट क्रिकेट क्लब सुनसरीले लगातार दाेस्राे जित निकालेको  छ भने दाेस्राे खेलमा युनाइटेड क्रिकेट एकेडेमीलाई हराउँदै धुलाबारी क्रिकेट क्लब बिजय भएको थियोे ।

  टाइसिट

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)