News Portal

 • अमेरिकाविरुद्ध नेपाल ५ विकेटले विजयी

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ३६ पटक

  काठमाडौं, २९ भदाै । ओपनर ब्याट्सम्यान कुशल भुर्तेलले ८४ रनको योगदान दिएपछि आईसीसी विश्वकप लिग– २ को पहिलो खेलमा नेपालले अमेरिकालाई ६ विकेटले पराजित ग-यो ।

  आईसीसी विश्वकप लिग–२ अन्तर्गत ओमान, अमेरिका र नेपालबीचको त्रिकोणात्क सिरिजको पहिलो खेल नेपाल नेपालले आफ्नो पक्षमा पारेको हो । टस जितेर फिल्डिङ रोजेको नेपालले जीतका लागि २ सय ३१ रनको लक्ष्य पाएको थियो । विकेट किपर मानक पटेलको सतकीय योगदानसँगै अमेरिकाले निर्धारित ५० ओभरमा २ सय ३० रन बनाएको थियो ।

  त्यसबाहेकका अमेरिकी खेलाडी नेपाली बलरसामूह प्रभावशाली बन्न सकेनन् । विक्रम सौब, सन्दीप लामिछाने, सुशन भारीले दुई दुई विकेट लिए भने कुशल मल्लको नाममा १ विकेट रह्यो । नेपालले निर्धारित लक्ष्य एक ओभर बाँकी रहँदा नै पूरा ग-यो । नेपालको तर्फबाट रोहित पौडेलले ६२ तथा विनोद भण्डारीले ३७ रनको योगदान दिएका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्