News Portal

 • अनेरास्ववियु काँकरभिट्टा बहुमुखी क्याम्पसद्वारा बनभोज तथा चिठ्ठा कार्यक्रम

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ५६७ पटक

  झापा, २९ पुस ।झापाको मेचीनगरमा रहेकाे काँकरभिट्टा बहुमुखी क्याम्पस अनेरास्ववियु संगठनद्वारा बनभोज तथा चिठ्ठा कार्यक्रम बिहिबार सम्पन्न भएकाे छ । मेचीनगरस्थित बासबारी सिमसारमा बनभोज तथा चिठ्ठा कार्यक्रम बिहिबार सम्पन्न भएकाे हाे । कार्यक्रममा अनेरास्ववियु केन्द्रिय सचिवालय सदस्य तथा प्रदेश १ सहसयाेजक दुर्गा धमला, झापा जिल्ला अध्यक्ष राेशन लामा, पुकार कार्की, क्यामपस कमिटि अध्यक्ष सन्देश पाैडेल, नगर कमिटि अध्यक्ष विरू मेचे लगायत १८० जना सहभागी रहेका थिए ।

  कमिटिले मनोरञ्जनका लागि चिठा कार्यक्रम र मिउजीकल चियर आयोजना गरेकाे थियाे । चिठा कार्यक्रम ९० जना सहभागी भएकाे र त्यसमा रितिका महत, युगेन लाेहार, गरिमा दाहाल क्रमश पहिलाे, दाेश्राे र तेश्राे भएर एक/ एक थान इलेक्ट्रोनिक जग उपहार प्राप्त गरेका छन ।

  काँकरभिट्टा बहुमुखी क्याम्पस संगठन अनेरास्ववियुद्वारा यस कार्यक्रमलाई सहयाेग गर्नु हुने बिधार्थी नेता सन्ताेश धमलालगायत सहयाेगी सम्पूर्ण दाताहरूलाई क्याम्प कमिटि अध्यक्ष सन्देश पाैडेलले धन्यवाद दिदैं समापन गरिएकाे थियाे ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)