News Portal

 • राप्रपा क्षेत्र नं . १ को उम्मेद्वारको नाम सिफारिस

  रातोपोस्ट संवाददाता
  १०७ पटक

  झापा, १८ भदौ । राप्रपा झापा क्षेत्र नं. १ को प्रतिनिधि सभा तथा प्रदेश सभाकाे उम्मेद्वारको नाम सिफारिस गरेकाे गरेको छ । शुक्रबार ईट्टाभटा स्थित राप्रपा नगरकाे कार्यालयमा बसेको वैठकले प्रतिनिधि सभामा रमेश दाहाल र पुष्कर खतिवडाकाे नाम सिफारिस गर्ने निर्णय गरेको हो ।

  बैठकले क्षेत्र नम्बर १ काे प्रदेश सभा “क” मा कल्याण खड्का र प्रदेश “ख” मा सबिना बजगाईंकाे नाम सिफारिस गरेको छ । प्रतिनिधि सभाकाे समानुपातिक तर्फ अशोक सुब्बा, माया गुरुङ, शारदा पराजुली, सम्झना विश्वकर्मा र इन्दिरा रिजालकाे नाम सिफारिस गरेको छ । त्यसैगरी बैठकले प्रदेश सभा समानुपातिक तर्फ “क” मा बाबुराम पराजुली र सुनिता शर्माकाे सिफारिस गरेकाे छ । प्रदेश सभा “ख” मा दिपेश राई, अस्मिता खरेल र गणेश कुमारी न्याैपाने नाम सिफारिस गरेकाे छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)