News Portal

 • बुद्वशान्तिमा रमाइलो मेला

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ३५ पटक

  झापाको बुद्वशान्तिमा- ३ बुधबारे महाेत्सव सुरु भएकाे छ । आशिर्वाद प्रतिष्ठान सुधार केन्द्रद्वारा आयोजित बुधबारे महोत्सव असोज-३ देखि शुरु भएको मेला छठ पर्वसम्म हुने छ । साेमबार महोत्सवको उदघाटन सुधार केन्द्रका अध्यक्ष प्रेम सावा लिम्बुले रिवन काटेर गरेका थिए । महाेत्वसमा राष्ट्रिय स्थरका कलाकारहरु डम्बर नेपाली, राम लिम्बू, रचना रिमाल, एलिना चौहान, अस्मिता अधिकारी, र्यापर माईला लामा, प्रशान्त तामाङ लगायतका राष्ट्रिय कलाकारको प्रस्तुति रहने आयोजकले जनाएको छ । त्यस्तै महोत्सवमा मनोरञ्जनका लागि रोटेपिङ, नाउँका रेस, मोहतका कुवा रेस, ब्रेक डान्स लगायत बच्चाका विभिन्न खेल्ने सामाग्रीहरु रहेका छन् । हिन्दुहरुकाे महान चाड दशै, तिहार तथा छ्ट पर्वलाई लक्षित गरेर मेला लगाएकाे आयोजकले बताएकाे छ । महोत्सवबाट बचत भएकाे रकमले गाउँमा लागुओसध तथा मद्यपान सेवनमा लागेका युवाहरुलाई सुधार गर्न सुधार केन्द्रसम्म पुर्याइ निशुल्क उपचार गराउन सहयाेग गरिने आयोजकका अध्यक्ष प्रेम लिम्बुले बताए।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)