News Portal

 • झापा १ : प्रतिनिधि सभातर्फ १२ वटा मतपेटिकाे गणना हुँदै

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ५३ पटक

  मेचीनगर, ५ मंसिर । झापा निर्वाचन क्षेत्र नं. १ को प्रतिनिधि सभा प्रत्यक्षतर्फ १२ वटा मतपेटिका गणका लागि खोलिएको छ ।

  गणना गर्नका लागि दुई वटा कोठा तय गरिएको छ । पहिलो कोठामा आदर्श मावि मेचीनगर ८ ख केन्द्र, मेची विद्योदय आवि मेचीनगर ८ क केन्द्र, धुलावारी मावि मेचीनगर १० ग केन्द्र, महानन्द मावि मेचीनगर १० ख केन्द्र, कालिका मावि मेचीनगर १५ तथा अरनिको मावि मेचीनगर ७ ख केन्द्रबाट गणना सुरु हुने निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयले जनाएको छ ।

  त्यस्तै अर्को कोठामा शहिद दशरथ मावि मेचीनगर १३ घ केन्द्र, प्राथमिक स्वास्थय केन्द्र मेचीनगर १० ग केन्द्र, आदर्श मावि मेचीनगर ८ घ केन्द्र, भानु निमावी मेचीनगर ११ ख केन्द्र आदर्श मावि मेचीनगर ८ ग केन्द्र तथा मेची विद्योदय मावि मेचीनगर ८ ख केन्द्र खोलिएको छ । मत पत्र सटिङ पश्चात गणना सुरु हुने बताइएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)