News Portal

 • यती एयर दुर्घटनाः चिकित्सक दम्पतीको पनि मृत्यु

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ४४ पटक

  पोखरा, १ माघ । आइतबार विहान काठमाडौंबाट पोखराका लागि उडान भरेको विमान दुर्घटनामा दुई चिकित्सकले ज्यान गुमाएका छन् । ज्यान गुमाउने चिकित्सक दम्पतीमा राष्ट्रिय ट्रमा सेन्टरका डा. सुशील श्रेष्ठ हुन् । उनकी श्रीमती सोना दिवारकले पनि यो दुर्घटनामा ज्यान गुमाएकी छिन् ।

  उनीहरुसँगै पोखरा गएका १० महिनाको छोराको पनि मृत्यु भएको छ । श्रेष्ठ अर्थोपेडिक तथा स्पाइन सर्जन हुन् । उनी ट्रमा सेन्टरमा ६ वर्षदेखि काम गर्दै आएका थिए । उनीहरु आफ्नो बच्चाका साथ पोखरा घरमा छुट्टी मनाउन गएका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)