News Portal

 • मेचीनगर प्रेस चौतारीका अध्यक्ष निरौलालाई मातृशोक

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ७३ पटक

  मेचीनगर, १० जेठ । प्रेस चौतारी नेपाल मेचीनगरका अध्यक्ष हेमन्त निरौलालाई मातृशोक परेको छ उनकी आमा मिठ्ठुदेवी निरौलाको मंगलबार दिउसो साढे ३ वजे बिर्तासिटी अस्पताल लादै गर्दा बाटैमा निधन भएको हो ।

  २०१० साल जेठ ३ गते विराटनगरमा जन्मिएकी निरौलाको उच्च रक्तचापका कारण निधन भएको परिवारले जनाएको छ । मेचीनगर–६ स्थित रमाइलो गाउँ निवासी निरौलालाई घरैमा एक्कासी उच्च रक्तचाप भएको थियो । तत्काल उपचारका लागि उक्त अस्पताल लादा त्यस्तो भएको परिवारको भनाई छ । लामो समयदेखि प्रेसर थियो । पछिल्लो समय युरिक एसिड समेत बढेको बताइएको छ ।

  उनका ५ जना छोरा–वुहारी र २ छोरी–ज्वाई छन् । उनका कान्छा छोरा हेमन्त निरौला नेपाल पत्रकार महासंघका सदस्य, प्रेस चौतारी नेपाल मेचीनगरका अध्यक्ष एवम् नेपाल बहुउद्देश्य सहकारी संस्था (एनएमसी) का कर्मचारी हुन् । अन्य छोराहरु व्यापार , आँखा अस्पतालमा र खेतीपाती गर्दछन् । उनका श्रीमान छविलाल निरौलाको ४ वर्ष अघि नै निधन भएको थियो । आज विहान १० वजे उनको पार्थिव शरिरलाई स्थानीय मेची खोलामा दाहसंस्कार गरिने परिवारले जनाएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)