News Portal

 • बङ्गालको खाडीमा शक्तिशाली सामुद्रिक आँधी

  रातोपोस्ट
  ३२१ पटक

  एजेन्सी, १० मङ्सिर । भारतस्थित बङ्गालको खाडीमा निवार नामको शक्तिशाली चक्रवात विकसित भएको छ । जसका कारण पछिल्लाे २४ घण्टामा तमिलनाडु राज्यको राजधानी सहर चेन्‍नईमा भीषण वर्षा भइरहेको भारतीय सञ्चारमाध्यमले जनाएका छन् ।

  भारतको मौसम विभागले यस आँधीले खतरनाक रुप लिने अनुमान गरेको छ । विभागका अनुसार सामुद्रिक आँधी बुधबार साँझ तमिलनाडु र पुडुचेरीको तटमा बज्रिने अनुमान गरिएको छ । भारतीय मौसमविद्का अनुसार यसको गति प्रतिघण्टा सयदेखि डेढ सय किलोमिटरसम्म हुने अनुमान छ ।

  आँधीले पुर्‍याउन सक्ने क्षति न्यूनीकरण तथा उद्धारका लागि तमिलनाडु र आन्ध्र प्रदेशमा १२ सय उद्धार टोली तैनाथ गरिएको छ । आँधीको त्रासले रेल सेवा पनि बन्द गरिएको दैनिक भास्करले जनाएको छ । तमिलनाडुका पूर्व मुख्यमन्त्री करुणानिधिको घर समेत पानीले भरिएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)