News Portal

 • आज रातिदेखि बुद्धशान्ति गाउँपालिका एक हप्ताको लागि लकडाउन गर्ने निर्णय

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ९०४ पटक

  झापा, साउन २९ । कोरोना संक्रमणको जोखिम बढेको भन्दै झापा बुद्धशान्ति गाउँपालिकाले आज राति १२ बजेदेखि लागु हुने गरी एकहप्ता सम्म गाउँपालिका क्षेत्र भित्र लकडाउन घोषणा गरेको छ ।

  गाउँपालिकासँग सिमा जोडीएको नगरपालिकाहरुमा समुदायमा स्तरमा कोरोना संक्रमण बढे पछि गाउँपालिकाको आज बसेको बैठकले संक्रमण रोकथाम तथा नियन्त्रणका लागी आज राती १२ बजेदेखि भदौ ४ गतेसम्म ७ दिनका लागी लकडाउन गर्ने निर्णय गरेको गाउँपालिका अध्यक्ष रमेश कुमार भुजेलले बताए ।

  गाउँपालिका निर्णय अनुसार पालिका भित्रका अत्यावश्यक सेवा वाहेकका सवै प्रकारका उद्योग, व्यवसाय, सेवा, शैक्षिक संस्था, कार्यालय, व्यापार, होटल, पसल र सपिङ मल वन्द गर्ने । त्यस्तै बुद्धशान्ति भित्र अत्यावश्यक र मालवाहक वाहेकका सवै सवारी साधन संचालन नगर्ने निर्णय गरेको गाउँपालिका अध्यक्ष रमेश कुमार भुजेलले बताए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)