News Portal

 • झापामा थप १२ जनामा कोरोना संक्रमण

  रातोपोस्ट संवाददाता
  २७० पटक

  झापा, १८ भदौ । झापामा आज थप १२ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । जसमा ६ जना महिला र ६ जना पुरुष रहेका छन् ।

  आज संक्रमित हुनेहरुमा कमल गाउँपालिकाका २ महिला र ४ पुरुष गरि ६ जना, अर्जुनधारा नगरपालिकाका एक पुरुष, बिर्तामोड नगरपालिकाका १ पुरुष र ४ महिला गरि ५ जना रहेको स्वास्थ्य कार्यालय झापाका फोकल पर्सन जीवन चम्लागाईले बताए । बिर्तामोड नगरपालिकाका र कमल गाउँपालिकाका ११ जना स्थानिय हुन् भने अर्जुनधाराका १ जना भारतबाट आएका हुन् ।

  आजसम्म झापामा कुल संक्रमितको संख्या ६१५ पुगेको छ । जसमा भद्रपुरमा ३३, मेचीनगर ११०, बिर्तामोड २१२, कनकाई २२, अर्जुनधारा २३, दमक १०४, गौरादह १९, शिवसताक्षी १२, बुद्धशान्ति १७, हल्दिवारी १३, कचनकवल १३९, कमल ३४, बाह्रर्दशि २१, गौरीगञ्ज ३० र झापाका १२ जना रहेको चौलागाईले बताए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)