News Portal

 • भरतपुर अस्पतालमा उपचाररत कोरोना संक्रमितको मृत्यु

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ८११ पटक

  चितवन, भदौ २३ । चितवनको भरतपुर अस्पतालमा उपचाररत् कोरोना संक्रमित वृद्धको मृत्यु भएको छ । नवलपुरको देवचुली नगरपालिका–१ बस्ने ६४ वर्षीय वृद्धको मंगलबार साँझ उपचारका क्रममा मृत्युु भएको अस्पतालका सूचना अधिकारी लिलाधर पौडेलले जानकारी दिए ।

  केहि समयदेखि मिर्गौलाको डाइलसिस गराइरहेका ती वृद्धमा भदौ १७ गते कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको थियो । खोकी र श्वासप्रश्वासमा समस्या भएपछि उनलाई भरतपुर अस्पतालको कोभिड आइसीयूमा मा भर्ना गरिएको थियो । उनको सोही अस्पतालमा नियमित डाइलसिससमेत गरिएको थियो ।

  स्वास्थ्यमा थप समस्या देखिएपछि आइसीयूमा भेन्टिलेटरको सहायतामा उपचार हुँदै गर्दा मंगलबार साँझ ५ः३० बजे उनको मृत्युु भएको पौडेलले जानकारी दिए । उनीमा निमोनियाको संक्रमण पनि देखिएको अस्पतालले जनाएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)