News Portal

 • शिवसताक्षीका २ सहित झापामा ५ जना कोरोना संक्रमित थपिए

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ६४२ पटक

  झापा, भदौ २४ । झापामा शिवसताक्षीका २ सहित आज ५ जना कोरोना संक्रमित थपिएका छन् ।

  स्वास्थ्य कार्यालय झापाका फोकल पर्सन जीवन चौलागाईका अनुसार शिवसताक्षी नगरपालिका वडा नम्बर ६ का २६ र ३२ वर्षीया २ जना महिला, कनकाई नगरपालिका वडा नम्बर २ र ३ का १४ र २० वर्षीय २ जना पुरुष र मेचीनगरपालिका वडा नम्बर ६ का ४७ वर्षीय पुरुषमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ ।

  संक्रमित सबै जना स्थानीय रहेको चौलागाईले बताए । योसँगै झापामा कोरोना संक्रमितको संख्या ७०८ पुगेको छ भने निको भएर घर फर्किएका ५२१ जना छन् । हालसम्म २२ हजार ७०६ जनाको पीसीआर गरिएको छ भने १८४ जना सकृय संक्रमित छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)